київські неокласики

 

...Вони йшли до нас довго і трудно - крізь фальсифікації, не­доброзичливу упередженість або й просто замовчування. Але нині очевидно, що спадщина Розстріляного Відродження - то Джерело нашого натхнення, частка нашої культури та історії. Не знаючи їх, не можливо зрозуміти себе...

Він уже здобув визнання як критик, як літературознавець, як перекладач, проте лише гурт найближчих приятелів знав поета Миколу Зерова.

За свідченням Дмитра Зерова, почав складати вірші йото стар­ший брат рано, але то здебільшого були пародії та жарти, присвя­чені різним подіям родинного життя. І - нічого серйозного...

Мета: ознайомити учнів із групою і творчістю київських «неокла­сиків», із життєвим і творчим шляхом М. Зерова, поглибити поняття про сонет, розвивати навички виразного й усвідом­леного читання та аналізу поезій М. Зерова, навчити вислов­лювати власні думки з приводу поетичної майстерності «неокласика», виховувати любов і повагу до України, відчуття естетики поетичного образу, засвоєння нових знань.
портрети групи «неокласиків» (М. Зерова, М. Рильського, Юрія Клена, М. Драй-Хмари), схема аналізу ліричного твору, відео- запис документального фільму «Соловки. Місто сили. 2009», епіграф.

RSS-матеріал

У випадку копіювання матеріалів на інший сайт обов'язковою є моя письмова згода
та пряме індексоване посилання на linguistika.com.ua
© 2012-2024

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.